Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností

Veľmi stručný opis našich služieb, za ním sa však skrýva oveľa viac. Pre našich maklérov je samozrejmosťou kompletný predpredajný, predajný, ako aj popredajný servis. Ešte pred samotným predajom je často dôležité pomôcť predávajúcim nájsť možnosti, ako zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti, odstrániť drobné nedostatky, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na hodnotu nehnuteľnosti a pripraviť ideálnu predajnú stratégiu, tak aby sme našli kvalifikovaných záujemcov, teda ľudí, ktorí budú mať o nehnuteľnosti maximum informácií. Tým, že pracujeme na základe exkluzívnej zmluvy o výhradnom zastúpení klienta šetríme jeho čas a tiež tým dokážeme zabezpečiť, že za nehnuteľnosť dostane vždy najlepšiu možnú cenu.

Popredajný servis

Dobrý realitný maklér nemusí byť majstrom na všetko, stačí, že pozná majstrov na všetko. Naši makléri patria medzi najlepších, preto pomôžu pri prehlásení dodávateľov energií po predaji nehnuteľnosti. Každý maklér má kontakt na geodetov, znalcov, murárov, inštalatérov, notárov, dizajnérov, na všetkých, ktorých by mohli klienti potrebovať.

Právne a finančné služby

V rámci predajného servisu spolupracujeme s právnou kanceláriou pri príprave a finalizácii kúpnopredajných zmlúv, návrhov na vklad na kataster, nájomných zmlúv, výmazov z katastra nehnuteľností, pričom tieto služby sú pre klientov bezplatné. Spolupracujeme taktiež s finančným domom FINVIA, ktorého makléri pre našich klientov na základe komplexných informácií z finančného trhu a individuálneho poradenstva nájdu pre kupujúcich ten najvýhodnejší úver. Zároveň poskytujú kompletný finančný servis od poistenia na cestách, nehnuteľnosti, povinné zmluvné poistenie až po investovanie. Tieto služby sú taktiež pre klientov bezplatné.

Ocenenie nehnuteľnosti

Využíva sa najmä pre účely dedičského konania. Notári akceptujú potvrdenie z realitnej kancelárie, pričom dané potvrdenie je oveľa lacnejšie ako znalecký posudok.

reality trnava

Poradenstvo v oblasti daní pri predaji nehnuteľnosti

Aké daňové povinnosti má predávajúci, aké kupujúci? Kedy, komu a kde sa platia dane? Aj na to naši makléri poznajú odpovede.

Profesionálne fotenie a 3D virtuálna prehliadka

Pripravenú nehnuteľnosť nafotí náš profesionálny fotograf a tiež vám zabezpečíme interaktívnu 3d virtuálnu prehliadku (Matterport).

Ako súčasť týchto služieb pre vás vypracujeme 2D a 3D pôdorys nehnuteľnosti.

Home staging

Od roku 2022 ponúkame home staging – profesionálnu úpravu a fotenie interiéru

Zistite viac

Nakoľko je dnešný realitný trh rýchlo sa meniaci a mnoho ľudí si nevie rady s postupmi pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti, mnohí prichádzajú o financie, dokonca neraz aj o nehnuteľnosť.

V poslednej dobe sa v našej kancelárii hromadia požiadavky na konzultácie / zastupovanie pri predajnom procese nehnuteľnosti a preto je vám naša kancelária  k dispozícii.

Compare