Peter Vozár

Partner predaja
Telefón: 0911 747 932
E-mail: peter.vozar@re-max.sk
Osobná stránka

Ako realitný maklér pôsobím 16 rokov, prakticky od prvých mesiacov existencie značky RE/MAX v Trnave. Našou spoločnou filozofiou je robiť veci inak a lepšie. Namiesto krátkodobého zisku sa orientujeme na budovanie dlhodobých vzťahov, proklientský prístup a povedomia o značke RE/MAX Developer. Rovnako sa venujeme budovaniu vlastného mena. V súčastnosti pracujem na pozícii realitného makléra, zároveň zastrešujem mentoring služobne mladších kolegov. Pre kanceláriu zabezpečujem marketingové a PR aktivity.
Mojím cieľom je, aby sme sa ako RE/MAX Developer stali prvou voľbou pre ľudí, ktorí vstupujú na realitný trh. Budujeme široké portfólio verných klientov, ktorí sa k nám radi vracajú a neváhajú nás ďalej odporúčať svojim priateľom a známym. Vo voľnom čase ma môžete často stretnúť na futbale ako fanúšika Spartaka, alebo trénera žiakov Futbalovej mládeže Borisa Godála. Na podnetné rozhovory o realitách som vždy pripravený.

Drahomíra Piláriková

Asistentka kancelárie
Telefón: +421902601318
E-mail: drahomira.pilarikova@re-max.sk
Osobná stránka

Pri práci realitnej maklérky sa opieram o dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi z predchádzajúcich pozícií. Charakterizujú ma mediátorské schopnosti, resp. danosť nájsť spoločné riešenia pre protichodné strany. Empatia, alebo vcítenie sa do potrieb klienta a maximálna snaha o ich realizáciu. S tým súvisí aj vrodená akčnosť. Mojim mottom je: „Vybavím nevybaviteľné!“

Ing. Abdul Qayum

Partner predaja
Telefón: 0915736142
E-mail: abdul.qayum@re-max.sk
Osobná stránka

Dnes je viac ako inokedy dôležité nájsť spoľahlivého partnera, ktorý Vám pomôže pri predaji nehnuteľností. Moja rada je jednoduchá. Spolupracujte s najlepšími. Mám 15 ročné skúsenosti s realitami v Trnave, preto sa ľudia na mňa obracajú s predajom a prenájmom ich domu alebo bytu. Ponúkam služby garantované pod záštitou najdôveryhodnejšej značky na trhu. RE/MAX je na prvej priečke v predaji nehnuteľností na svete. Preto, ak chcete predať, kúpiť alebo prenajať dom či byt rýchlo a za najvýhodnejšiu predajnú cenu, neváhajte ma kontaktovať telefonicky alebo mailom. Poskytnem Vám realitné služby podľa vašich predstáv.

Róbert Skukálek

Partner predaja
Telefón: +421905728899
E-mail: robert.skukalek@re-max.sk
Osobná stránka

K obchodovaniu s realitami ma priviedol môj otec, ktorý sa venuje tomuto biznisu takmer dve desaťročia. Jeho práca ma upútala natoľko, že som sa pre ňu rozhodol tiež. Povolanie realitného makléra mi ponúka rôznorodosť. Mám možnosť vidieť výnimočné nehnuteľnosti s osobitým čarom. Prípadné prekážky ma nezastavia, nájdem riešenie aj tam, kde ho ostatní nevidia. Počas mojej dlhoročnej praxe v oblasti e-commerce, logistiky a marketingu som mal možnosť viesť veľké pracovné tímy. Dlhoročné skúsenosti ma naučili trpezlivosti, pokore a že je dôležité budovať si stabilné medziľudské vzťahy. Vo voľnom čase sa venujem hlavne rodine. Pracujem srdcom a moja práca ma napĺňa pozitívnou energiou. Vážim si dôveru, ktorú do mňa klienti vkladajú. Ich spokojnosť je pre mňa najväčšou odmenou.

Richard Lutzbauer

Partner predaja
Telefón: 00421951667870
E-mail: richard.lutzbauer@re-max.sk
Osobná stránka

K práci s realitami som začal privoniavať pri fotografovaní nehnuteľností. Onedlho nasledovalo uvedomenie si, že je to oblasť, ktorá je pre mňa zaujímavá nielen z pohľadu fotografa ale aj makléra snažiaceho sa odhaliť skutočné potreby klientov a v čo najväčšej miere ich naplniť.

Kolegovia vtipkujú, že som špecialista na predaj záhradiek ale pravdou je, že je pre mňa dôležité vidieť v nehnuteľnosti potenciál, ktorý vo mne vzbudí nadšenie pre danú nehnuteľnosť a túto emóciu sa následne snažím preniesť na klientov nech sa jedná o záhradku, byt s pekným výhľadom či dom s dostatočným výbehnom pre vášho štvrnohého kamoša.

Slávka Nemčeková

Partner predaja
Telefón: 0907340100
E-mail: slavka.nemcekova@re-max.sk
Osobná stránka

Vraví sa, že snívať sa má, ale vraví sa aj to, že sny sa majú plniť. Ja som sa preto rozhodla stať sa vašou realitnou maklérkou a tým som si splnila svoj sen. Nová etapa môjho života začala v realitnej kancelárii RE/MAX Developer. Budem sa snažiť byť stále lepšia a prinášať vám to najlepšie z realitného trhu, aby sa váš sen splnil tiež.

E. T. – Extra Trnavák

Maskot
Partner predaja pre medzihviezdne realitné služby

Compare