RE/MAX Developer je spoločnosť zabezpečujúca služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností, od obhliadky až po odovzdanie v Trnave a širšom okolí. Svoje služby poskytujeme spokojným trnavským zákazníkom pod značkou RE/MAX od roku 2007. Orientujeme sa na individuálne potreby klienta. Vaša absolútna spokojnosť je u nás na prvom mieste. Neustále pre Vás vyhľadávame nehnuteľnosti všetkého druhu, nielen na Slovensku, ale aj v Európe a po celom svete. Kvalita našich služieb je založená na dlhoročných skúsenostiach celosvetovo úspešnej značky RE/MAX v súčinnosti s lokálnou znalosťou slovenského trhu s nehnuteľnosťami.

reality trnava
reality trnava

Sieť realitných kancelárií RE/MAX

RE/MAX je najúspešnejšia celosvetová značka na realitnom trhu. V súčasnosti úspešne pomáhame našim klientom splniť svoj sen o bývaní vo viac než 100 krajinách sveta. Značka RE/MAX je na trhu viac ako 38 rokov. V Európe pôsobíme už cez 20 rokov. Na Slovensku značka RE/MAX inovuje spôsob fungovania realitného trhu od roku 2005. Realitné kancelárie spoločnosti RE/MAX sa nachádzajú
po celej Slovenskej republike. V súčasnej dobe pre Vás pracuje viac ako 45 kancelárií. Sme Vám kedykoľvek k dispozícii v našich pobočkách a rovnako aj online. RE/MAX chráni za každých okolností predovšetkým Vaše záujmy. Preto dodržujeme prísny RE/MAX etický kódex.

Makléri RE/MAX Developer

Realitní makléri kancelárie RE/MAX Developer prechádzajú prísnym výberovým konaním, ktoré kladie dôraz na komunikačné zručnosti, zodpovednosť a predovšetkým morálne hodnoty. Každý náš maklér na sebe neustále pracuje. Prechádza kvalitným vzdelávacím procesom, ktorý vytvára predpoklady na to, aby sme poskytovali prvotriedne realitné služby. POZOR! Ak sa rozhodnete osloviť nášho realitného makléra, tak okrem jeho služieb získate aj automaticky prístup k službám všetkých maklérov siete RE/MAX. Referencie o realizovaných obchodoch a názory našich spokojných zákazníkov môžete nájsť tu.

reality trnava

Compare