Mgr. Jaromír Skukálek

Majiteľ firmy
Telefón: +421905 266 037
E-mail: jaromir.skukalek@re-max.sk
Osobná stránka

Žiadny podnik nedosiahne veľkosť, pokiaľ nenájde spôsob, ako meniť pracovníkov na riaditeľov.“

Tomáš Baťa

Vo svete realít sa pohybujem už 17 rokov. Pod značkou RE/MAX, ktorá predstavuje jednotku na celosvetovom trhu s realitami, som začal pôsobiť v roku 2010. Počas uplynulej dekády som prešiel od makléra, cez certifikovaného makléra 2. stupňa až k majiteľovi kancelárie RE/MAX DEVELOPER v Trnave. Mojou úlohou je riadenie kancelárie a získavanie nových, schopných kolegov do nášho tímu. Zastrešujem zaškolenie maklérov, poskytujem odbornú a profesionálnu pomoc a zároveň komplexný mentoring pre všetkých členov našej kancelárie. Ako majiteľ, ktorému záleží na príjemnom prostredí a vzájomných medziľudských vzťahoch, sa snažím aj s mojím tímom vytvárať čo najlepšiu atmosféru a pohodu pri práci.Cením si a hľadám u ľudí úprimnosť, zodpovednosť a lojalitu. Naším spoločným cieľom je mať v tíme spokojných maklérov so záujmom posúvať seba a zároveň celú našu kanceláriu vyššie a vyššie, čo vyjadruje aj naše logo a početné dosiahnuté úspechy.

Bc. Pavlína Staviarska

Asistentka firmy
Telefón: 0905 511 969
E-mail: pavlina.staviarska@re-max.sk
Osobná stránka

Ako asistentka RE/MAX DEVELOPER zabezpečujem bezproblémový chod a manažment kancelárie. Starám sa o väčšinu administratívy a dobrú náladu kolegov. Hovorím plynule anglicky a varím vynikajúcu kávičku. Mojou doménou sú databázy a excelovské tabuľky. Vždy si však nájdem čas na pomoc kolegom so skenovaním, tlačou dokumentov alebo dobrým slovom. V práci milujem uvoľnenú pohodovú atmosféru a priateľské rozhovory. Zároveň som perfekcionistka. Veci sú hotové až vtedy, keď ich dvakrát skontrolujem.

Peter Vozár

Partner predaja
Telefón: 0911 747 932
E-mail: peter.vozar@re-max.sk
Osobná stránka

Ako realitný maklér pôsobím13 rokov, prakticky od prvých mesiacov existencie značky RE/MAX v Trnave. Našou spoločnou filozofiou je robiť veci inak a lepšie. Namiesto krátkodobého zisku sa orientujeme na budovanie dlhodobých vzťahov, proklientský prístup a povedomia o značke RE/MAX DEVELOPER. Rovnako sa venujeme budovaniu vlastného mena. V súčastnosti pracujem na pozícii realitného makléra, zároveň zastrešujem mentoring služobne mladších kolegov. Pre kanceláriu zabezpečujem marketingové a PR aktivity.
Mojím cieľom je, aby sme sa ako RE/MAX DEVELOPER stali prvou voľbou pre ľudí, ktorí vstupujú na realitný trh. Budujeme široké portfólio verných klientov, ktorí sa k nám radi vracajú a neváhajú nás ďalej odporúčať svojim priateľom a známym. Vo voľnom čase ma môžete často stretnúť na futbale ako fanúšika Spartaka, alebo trénera žiakov Futbalovej mládeže Borisa Godála. Na podnetné rozhovory o realitách som vždy pripravený.

Drahomíra Piláriková

Partner predaja
Telefón: +421902601318
E-mail: drahomira.pilarikova@re-max.sk
Osobná stránka

Pri práci realitnej maklérky sa opieram o dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi z predchádzajúcich pozícií. Charakterizujú ma mediátorské schopnosti, resp. danosť nájsť spoločné riešenia pre protichodné strany. Empatia, alebo vcítenie sa do potrieb klienta a maximálna snaha o ich realizáciu. S tým súvisí aj vrodená akčnosť. Mojim mottom je: „Vybavím nevybaviteľné!“

Ing. Abdul Qayum

Partner predaja
Telefón: 0915736142
E-mail: abdul.qayum@re-max.sk
Osobná stránka

Dnes je viac ako inokedy dôležité nájsť spoľahlivého partnera, ktorý Vám pomôže pri predaji nehnuteľností. Moja rada je jednoduchá. Spolupracujte s najlepšími. Mám 15 ročné skúsenosti s realitami v Trnave, preto sa ľudia na mňa obracajú s predajom a prenájmom ich domu alebo bytu. Ponúkam služby garantované pod záštitou najdôveryhodnejšej značky na trhu. RE/MAX je na prvej priečke v predaji nehnuteľností na svete. Preto, ak chcete predať, kúpiť alebo prenajať dom či byt rýchlo a za najvýhodnejšiu predajnú cenu, neváhajte ma kontaktovať telefonicky alebo mailom. Poskytnem Vám realitné služby podľa vašich predstáv.

Róbert Skukálek

Partner predaja
Telefón: +421905728899
E-mail: robert.skukalek@re-max.sk
Osobná stránka

K obchodovaniu s realitami ma priviedol môj otec, ktorý sa venuje tomuto biznisu takmer dve desaťročia. Jeho práca ma upútala natoľko, že som sa pre ňu rozhodol tiež. Povolanie realitného makléra mi ponúka rôznorodosť. Mám možnosť vidieť výnimočné nehnuteľnosti s osobitým čarom. Prípadné prekážky ma nezastavia, nájdem riešenie aj tam, kde ho ostatní nevidia. Počas mojej dlhoročnej praxe v oblasti e-commerce, logistiky a marketingu som mal možnosť viesť veľké pracovné tímy. Dlhoročné skúsenosti ma naučili trpezlivosti, pokore a že je dôležité budovať si stabilné medziľudské vzťahy. Vo voľnom čase sa venujem hlavne rodine. Pracujem srdcom a moja práca ma napĺňa pozitívnou energiou. Vážim si dôveru, ktorú do mňa klienti vkladajú. Ich spokojnosť je pre mňa najväčšou odmenou.

E. T. – Extra Trnavák

Maskot
Partner predaja pre medzihviezdne realitné služby

Compare