Peter Vozár

Partner predaja
Telefón: 0911 747 932
E-mail: peter.vozar@re-max.sk
Osobná stránka

Ako realitný maklér pôsobím 16 rokov, prakticky od prvých mesiacov existencie značky RE/MAX v Trnave. Našou spoločnou filozofiou je robiť veci inak a lepšie. Namiesto krátkodobého zisku sa orientujeme na budovanie dlhodobých vzťahov, proklientský prístup a povedomia o značke RE/MAX Developer. Rovnako sa venujeme budovaniu vlastného mena. V súčastnosti pracujem na pozícii realitného makléra, zároveň zastrešujem mentoring služobne mladších kolegov. Pre kanceláriu zabezpečujem marketingové a PR aktivity.
Mojím cieľom je, aby sme sa ako RE/MAX Developer stali prvou voľbou pre ľudí, ktorí vstupujú na realitný trh. Budujeme široké portfólio verných klientov, ktorí sa k nám radi vracajú a neváhajú nás ďalej odporúčať svojim priateľom a známym. Vo voľnom čase ma môžete často stretnúť na futbale ako fanúšika Spartaka, alebo trénera žiakov Futbalovej mládeže Borisa Godála. Na podnetné rozhovory o realitách som vždy pripravený.

Ing. Abdul Qayum

Partner predaja
Telefón: 0915 736 142
E-mail: abdul.qayum@re-max.sk
Osobná stránka

Dnes je viac ako inokedy dôležité nájsť spoľahlivého partnera, ktorý Vám pomôže pri predaji nehnuteľností. Moja rada je jednoduchá. Spolupracujte s najlepšími. Mám 15 ročné skúsenosti s realitami v Trnave, preto sa ľudia na mňa obracajú s predajom a prenájmom ich domu alebo bytu. Ponúkam služby garantované pod záštitou najdôveryhodnejšej značky na trhu. RE/MAX je na prvej priečke v predaji nehnuteľností na svete. Preto, ak chcete predať, kúpiť alebo prenajať dom či byt rýchlo a za najvýhodnejšiu predajnú cenu, neváhajte ma kontaktovať telefonicky alebo mailom. Poskytnem Vám realitné služby podľa vašich predstáv.

Ľuboš Šimončič

Partner predaja
Telefón: 0903 771 670
E-mail: lubos.simoncic@re-max.sk
Osobná stránka

Zvyknem hovorievať, že počas môjho pracovného veku som doposiaľ prežil štyri rôzne životy. Súčasnej práci realitného makléra najskôr predchádzala dvanásť ročná pedagogická činnosť spojená s tvorbou reklám pre novo vznikajúce obchody a malé firmy. Boli to časy, kedy som predával informácie iným,  a odvtedy nasledovalo už len učenie a naberanie nových skúseností najskôr v pozícií grafika, potom štrnásť ročné pôsobenie v magazíne o bývaní – INTERIER/EXTERIER – vo funkcii šéfredaktora, a to ma napokon akosi logicky nasmerovalo v roku 2017 k práci realitného makléra. Všetky profesie mali veľa spoločné čo sa stalo súčasťou môjho ja: samostatné organizovanie každého dňa, časovú neobmedzenosť s pevne previazanou zodpovednosťou, za posledných 19 rokov neustále plánovanie a naberanie kontaktov, komunikácia s ľuďmi, používanie argumentov, udržiavanie kontaktov s klientmi aj v časoch, kedy z nich práve nie je „finančný úžitok“, hľadanie a navrhovanie rôznych riešení ako urobiť veci inak. To isté ponúkam svojim klientom aj ako realitný maklér RE/MAX Developer.

Ing. Andrea Findurová

Partner predaja
Telefón: 0910 552 551
E-mail: andrea.findurova@re-max.sk
Osobná stránka

Svoj vzťah k stavbám a nehnuteľnostiam som vytvorila už na vysokej škole na stavebnej fakulte, kde som študovala ekonomiku a riadenie stavebníctva v Bratislave a získala som technické vedomosti, ktoré mi dnes pomáhajú pri poskytovaní poradenstva mojim klientom v oblasti nehnuteľností.
Mojou silnou stránkou je komunikatívnosť, vytrvalosť a veselá povaha. Rada sa zoznamujem s novými klientmi, ktorým aktívne pomáham splniť ich sny o bývaní.
Jeden z mojich koníčkov, fotografovanie, sa stáva aj súčasťou mojej práce. Moja vášeň pre fotografiu umožňuje vytvárať kvalitné prezentácie nehnuteľností a získať tým pozornosť potenciálnych klientov.
Každý klient je jedinečný, potrebuje individuálne poradenstvo, osobný prístup, preto hľadám vždy riešenie, ktoré presne zodpovedá ich očakávaniam a požiadavkám.

Drahomíra Piláriková

Asistentka kancelárie
Telefón: 0902 601 318
E-mail: drahomira.pilarikova@re-max.sk
Osobná stránka

Pri práci realitnej maklérky sa opieram o dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi z predchádzajúcich pozícií. Charakterizujú ma mediátorské schopnosti, resp. danosť nájsť spoločné riešenia pre protichodné strany. Empatia, alebo vcítenie sa do potrieb klienta a maximálna snaha o ich realizáciu. S tým súvisí aj vrodená akčnosť. Mojim mottom je: „Vybavím nevybaviteľné!“

Juraj Piaček

Partner predaja
Telefón: 0911 022 016
E-mail: juraj.piacek@re-max.sk
Osobná stránka

Róbert Skukálek

Partner predaja
Telefón: 0905 728 899
E-mail: robert.skukalek@re-max.sk
Osobná stránka

K obchodovaniu s realitami ma priviedol môj otec, ktorý sa venuje tomuto biznisu takmer dve desaťročia. Jeho práca ma upútala natoľko, že som sa pre ňu rozhodol tiež. Povolanie realitného makléra mi ponúka rôznorodosť. Mám možnosť vidieť výnimočné nehnuteľnosti s osobitým čarom. Prípadné prekážky ma nezastavia, nájdem riešenie aj tam, kde ho ostatní nevidia. Počas mojej dlhoročnej praxe v oblasti e-commerce, logistiky a marketingu som mal možnosť viesť veľké pracovné tímy. Dlhoročné skúsenosti ma naučili trpezlivosti, pokore a že je dôležité budovať si stabilné medziľudské vzťahy. Vo voľnom čase sa venujem hlavne rodine. Pracujem srdcom a moja práca ma napĺňa pozitívnou energiou. Vážim si dôveru, ktorú do mňa klienti vkladajú. Ich spokojnosť je pre mňa najväčšou odmenou.

E. T. – Extra Trnavák

Maskot
Partner predaja pre medzihviezdne realitné služby

Compare