Predaj domu 148 m2, Bojničky

176,000€

1191

Property ID

148 m2

Size

2

Bedrooms

2

Bathrooms

Description

Do pozornosti dávame moderný rodinný dom v obci Bojničky. Tento dom je presne ten do ktorého sa zamilujete a budete sa doň vždy radi vracať . Dominantou je jeho záhrada, ktorá bola navrhnutá a upravená záhradným architektom. Nájdete v nej množstvo stromov ovocných aj okrasných, vresovisko, vinohrad, nechýba ani priestor pre pestovanie zeleniny a samozrejme veľa krásnych kvetov.
DISPOZÍCIA A VYBAVENIE INTERIÉRU:
Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch veľkých a dvoch menších izieb, dvoch kúpeľní a komory. Dom je podpivničený a taktiež má aj funkčné čiastočne zrekonštruované priestranné podkrovie, kde je postavený uzavretý a izolovaný šatník. Prehĺbená pôvodná pivnica na výšku 2,20 m, v ktorej sa nachádza el. čerpadlo, ktoré rozvádza vodu z jestvujúcej výdatnej studne do záhrady /pri poruche obecného vodovodu po prepnutí čerpadlo zásobuje celý dom/ v pivnici je nainštalované odvetranie, ktoré zabezpečuje výmenu vzduchu. Vo všetkých obytných priestoroch domu bola odstránená pôvodná omietka do výšky 120 cm a bola nahradená sanitárnou – prievzdušnou, dýchateľnou omietkou. Boli inštalované znížené stropy s tepelnou izoláciou.
Kuchyňa je vybavená linkou vyrobenou na mieru. Ozdobou je plne funkčná pec na pevné palivo a v obývacej časti nájdete taktiež plne funkčné oceľové, krbové kachle . Spálňa je vybavená dvoma váľandami a rolldoor skriňou. Menšia obytná miestnosť má zabudovanú TV prípojku. Súčasťou je oddelený priestranný šatník so zabudovaným rolldoorom. Pre komfort boli vybudované dve kúpeľne. Väčšia v ktorej je vaňa, sprchový kút, umývadlo a toaleta a menšia s umývadlom, toaletou a bidetom. V dome je infra sauna aj klimatizácia, dom je proti navlhnutiu zabezpečený systémom Aquapol.

Predaj domu 148 m2, Bojničky

Address

  • Property ID 1191
  • Price 176,000€
  • Rooms 3
  • Bedrooms 2
  • Bathrooms 2
  • Size 148 m2
  • Land area 2,145 m2

Contact

Juraj Piaček

Property Agent
0911 022 016
juraj.piacek@gmail.com
Other Properties

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *