V tomto článku sa detailne pozrieme na to, aké atribúty by mal spĺňať kandidát, ktorý chce uspieť ako maklér vo svete realít.

Ešte predtým, než rozoberieme vlastnosti definujúce úspešného predajcu realít, Vám chceme niečo prezradiť.

My u nás neprijímame riaditeľov. Robíme ich z ľudí ako ste Vy. Z ľudí, ktorí sa v práci osvedčili vytrvalosťou, schopnosťami a ctižiadosťou. Ak chcete u nás zostať iba obyčajným maklérom, nevstupujte k nám. V našej kancelárii by ste sa neudržali. S vaším úsilím a našou pomocou sa špičkovými stanete. Stačí chcieť.

Pozrime sa, čo z vás naozaj vykreše špičku na trhu.

1.) Hlad po úspechu

Hovoríme o neustálej túžbe zdolávať nové výzvy, ktoré Vás vedú k zdarnému cieľu. Jeden úspech vedie k druhému. Nesmieme však zaspať na vavrínoch a nepoľavujeme. Makléri, ktorí majú záujem posúvať sa vpred nikdy nie sú úplne spokojní. Stále pociťujú povestný hlad po ďalšom úspechu.

2.) Ochota neustále sa vzdelávať

Disponujeme vlastným školiacim systémom. Naučíme Vás byť úspešným. Ovládame svetové know-how overené vo viac ako 100 krajinách sveta.

Avšak ochotu prehlbovať svoje vedomosti a pracovať na svojom osobnostnom raste musíte preukázať Vy sami. Len s novými poznatkami totiž dokážeme napredovať.

3.) Dôveryhodnosť

Kladieme veľký dôraz na prísny mravný a etický kódex. V našej oblasti podnikania sa totiž bez dôvery nepohneme. Sme hrdí na to, že sa nám podarilo dosiahnuť opakovane prestížny titul najdôveryhodnejšej značky na trhu realít za rok 2017, 2018 a 2019.

4.) Usilovnosť
Neustálou aktívnou činnosťou získate najlepšie predpoklady byť úspešný v tom, na čo sa zameriate. Sila posúvať sa vpred pramení v systematickej aktivite, ktorou sa posuniete bližšie k zadefinovaným cieľom. Najprv k tým krátkodobým a postupne sa prepracujeme aj k dlhodobému úspechu.

5.) Cieľavedomosť

Dovidíme za horizont. Sme si vedomí nášho cieľa. Vieme kam kráčame a ktoré kroky pre to musíme podniknúť. S dobrým vedením dosiahneme spoločne viac. Svoje osobné ciele vieme u nás prepojiť s kolektívnymi a posunúť sa vpred ako úspešný jednotlivec i celá skupina.

6.) Vytrvalosť

Nech sa deje čokoľvek, vytrváme v našom úsilí. Len tí, ktorí nepoľavia sa dostanú do zdarného cieľa. Nehovoríme o fanatickom workoholizme. Všetko s mierou. Máme skôr na mysli neutíchajúcu snahu. Odpočinok má samozrejme v rovnováhe človeka svoje opodstatnenie. 14 rokov našich skúseností na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami však hovorí za všetko.

7.) Otvorená myseľ

Často krát je nutné vedieť sa pozrieť na veci s odstupom. Ak niečo nejde, netreba to siliť. S ľahkosťou sa človek dostane oveľa ďalej. K tomu je potrebná ochota pozerať sa na veci inak. Mať o niečo viac otvorenú myseľ, ako je v dnešnej dobe bežné.

8.) Schopnosť nebrať sa tak vážne

Ak chcete skutočne uspieť, nesmiete sa brať príliš vážne. Nesmiete chorobne lipnúť na svojom egu. S ľahkosťou a pozitívnym prístupom sa dostanete oveľa ďalej ako chorobným tlakom na vec. Ak vám niečo nevyjde podľa predstáv, svet nespadne. Dokážete to znovu a lepšie. Život neberte ako tragédiu. Je to všetko o zdravom nadhľade.

Našli ste sa v týchto hodnotách? Cítite sa na to, stať sa špičkou medzi maklérmi?

Ak si trúfate zažiť úspech v našom tíme realitných profesionálov, ozvite sa nám.
Hľadáme práve Vás.

Detailný popis pracovnej pozície nájdete tu.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Vaše profesijné CV zasielajte na robert.skukalek@re-max.sk

8 vlastností špičkového makléra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Compare